Agroturystyka "Pod Skałą"
Noclegi Bieszczady / Agroturystyka Bieszczady

Nazywamy się Anna i Kazimierz Podkaliccy. Mieszkamy w Manastercu już prawie 40 lat. Na co dzień wspólnie zajmujemy się domem i ogrodem a zawodowo Anna po 35 latach niesienia kaganka oświaty wśród miejscowej dziatwy odpoczywa na zasłużonej emeryturze, a Kazimierz pracuje w rybackiej straży PZW Krosno. Mamy czwórkę dorosłych dzieci i gromadkę wnucząt.

Do życia podchodzimy z dystansem. Jesteśmy otwarci i towarzyscy starając się na co dzień stworzyć miłą i rodzinną atmosferę. W trakcie pobytu nie przeszkadzamy naszym gościom w wypoczynku, w razie potrzeby jednak – chętnie służymy radą i pomocą.

Zapraszamy Państwa do naszego domu, położonego w miejscowości Manasterzec, w okolicy Leska i Sanoka, na wczasy o każdej porze roku, w gronie rodzinnym, na weekendy z przyjaciółmi lub samotną przygodę z Bieszczadzką przyrodą. Nasz dom jest piętrowy, parter zamieszkujemy my, natomiast piętro z niezależnym wejściem jest dla Państwa dyspozycji. Ponad 10 lat prowadzimy już gospodarstwo agroturystyczne dbając o to, aby nasi goście byli zadowoleni z wyboru miejsca wypoczynku właśnie u nas. Przez tą przeszło dekadę nasz dom odwiedziło wiele ciekawych osób z całej Polski i zagranicy. Mieliśmy zaszczyt gościć kilkakrotnie uczestników Zlotów Motocyklowych organizowanych w Bieszczadach oraz uczestników Bieszczadzkich Wyścigów Górskich, a także zawodników zawodów wędkarskich o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym – Mistrzostwa Świata w Wędkarstwie Muchowym (2010).

Nasza oferta skierowana jest do osób poszukujących wypoczynku w spokoju i ciszy a także przodowników aktywnego spędzania wolnego czasu na łonie natury. Gospodarstwo oferuje Państwu duży ogród z oczkiem wodnym, otoczony lasami. To znakomite miejsce do naładowania akumulatorów wyładowanych życiem w ciągłym biegu. Najmłodsi natomiast mogą cieszyć się zabawą na świeżym powietrzu w ogrodzie, lub na szkolnym placu zabaw zbudowanym tuż obok domu.

Za dnia polecamy zwiedzanie okolic, wycieczki górskie i rowerowe, wędkarstwo, grzybobranie a w upalne dni ochłodzi i orzeźwi wycieczka nad rzekę San lub nad Jezioro Solińskie. Wieczorem natomiast zachęcamy do grillowania lub siedzenia przy ognisku w towarzystwie gwieździstego nieba, szumu drzew, cykających świerszczy i rechoczących żab. Atrakcji nie zabraknie także zimą. Bieszczady dysponują wieloma wyciągami narciarskimi, niedaleko jest także lodowisko kryte i tor lodowy, a na posesji zachęcamy zarówno tych starszych jak i najmłodszych do zabaw śnieżnych.

To tyle o nas. Odwiedźcie nas a poznamy się bliżej. Anna i Kazimierz.